Dr. Masuku Ürün Görseli

Tüylenme yapmayan siyah nokta temizleyicisi

          Tüylenme yapmayan siyah nokta temizleyicisi

Günümüzde pek çok farklı marka, kozmetik sektöründe kullanıcılarına ürünlerini sunup hizmetlerini sürdürürken, elbette ki bunlar arasında Japonya’ dan ithal edilen siyah nokta temizleyicisi hakkında da bazı bilgilere yer vererek, sizlere yardımcı olalım.

          Dr masuku içeriği

Ölü deri ve siyah nokta temizliği konusunda oldukça iyi bir yere sahip olan Dr masuku siyahmaske, pek çok kişinin tercih ettiği cilt temizlik ürünleri arasında yer alıyor. Cildinize parlaklık ve yumuşaklık kazandırmasının yanı sıra kullanım sonrası daha pürüzsüz bir ciltte sizlere eşlik edecek. Elbette ki doğal içerikli olması yine ürünün tercih sebepleri arasında yer alırken, kullanımının da kolay olması müşterilerin ilgisini çeken özellikler arasında.

Siyah noktalardan kurtulun

Siyah noktalar hem bay hem de bayanların en çok şikâyet ettiği durumlar arasında. Artık bu maskeyi uygulayarak siyah noktalarınızda, 3-4 gün içerisinde kurtulabilirsiniz. Tabi ki doğru ve düzenli kullanımı etkilerinin daha olumlu olmasında sizlere yardımcı olabildiği gibi, sahte ürünlerden de uzak durmak cilt sağlığınız için önemlidir. Bunun için de orijinal ve faturalı olan ürünler arasından seçimler yapmanız gerekmektedir.

Losyon kullanımı

İlk olarak paket içeriğinde yer alan losyonun cilde uygulanması gerekmektedir. Böylelikle acvitsiyah maske kullanımı için zemin hazırlanmış ve gözeneklerin açılması sağlanmış olacaktır. Bu losyon cilt üzerinde 5 dakika bekletilmesi yeterlidir.

Maske uygulaması

Sonrasında ise siyah maske, istenilen yüz bölgesine uygulanarak, 20 dakika bekletilir. Maske çıkarılarak işlemler tamamlanır.

Son temizlik, tonik kullanımı

Maske çıkarıldıktan sonra ise son temizlik olan tonik kullanımı gerçekleştirilerek, işlemler tamamlanmış olacaktır. Bu uygulamalar 3-4 gün tekrar edilerek daha temiz, yumuşak, canlı ve parlak bir cilt sahibi olunabilir. Yine dediğimiz gibi orijinal ürün seçimi konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (1 )