Dr. Masuku Ürün Görseli

Dr. Masuka Siyah Nokta Maskesi

Sivilce ve akne problemleri, ilerleyen dönemlerde siyah nokta oluşumlarına neden olmaktadır. Elbette ki bayanlar için cilt güzelliği çok önemli bir yere sahip olurken, yine bakımlı erkeklerde bu tip lekeler ve oluşumlardan oldukça rahatsız. Böylelikle bazı cilt bakım ürünleri arasından seçim yapmak gerekmektedir.

Sosyal medyada da geçtiğimiz dönemlerde oldukça revaçta olan siyah nokta maskeleri, halen günümüzde hem erkek hem de kadınlar tarafından yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Pek çok farklı marka ve model bulabilmek mümkün olurken, soyulabilen maske çeşitleri arasında Dr. Masuka ürünleri de tercihler arasındadır.

Nasıl kullanılıyor?

Bu ürünler genel olarak standart kullanıma sahiptir. İlk olarak cildinizi yağ, kir ve toz gibi partiküllerden temizlemek gerekiyor. Sonrasında da iyice kuruladıktan sonra, Dr. Masuka siyah maskeyi cildinize sürmeniz uygulamayı tamamlamak için yeterli olmaktadır. Maskenin cilt üzerinde kuruması için yaklaşık olarak 20 dakika beklemek kafidir. Sonrasında ise uç kısmından tutarak, soyularak yüzden çıkartılır. Yüz bölgesine tamamen sürülürken, burun bölgesi için küçük bir kısım boş bırakılarak, daha ektili sonuç almak için burun bölgesine ayrı şekilde sürülür, kurutulur ve soyulur.

Orijinal Dr. Masuka

Eğer ki sağlıklı bir kullanım gerçekleştirmek istiyorsanız Dr. Masuka ürünlerinin orijinal ürünlerini tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Sonrasında ise orijinal kutusu üzerinde yer alan talimatları uygulayarak, kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürünler ise web satış mağazaları dahilinde sizlere uygun fiyatlar kullanılarak, satışa sunulmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )